TANIE UBEZPIECZENIA BIELSKO

604 900 258

biuro@beskida.pl

Promocje

70% zniżki za bezszkodową jazdę na ubezpieczenie OC/AC w Proama!tanie oc/ac w bielsku-białej - beskida.pl
Jeśli na Twojej ostatniej polisie  OC uzyskałeś(łaś) zniżkę za bezszkodowość w wysokości minimum 55%, to w Proama
 otrzymasz zniżkę aż 70%! Jeśli w ciągu ostatniego roku nie miałeś szkody z ubezpieczenia OC oraz w przeciągu 3 lat nie było szkody z ubezpieczenia AC, to obniżkę  70% przyznamy Ci także na AC.
W MTU otrzymasz 60% zniżek już za 3 lata bezszkodowej jazdy.oc/ac bielsko - promocja dla młodych kierowców | beskida.pl

Wyjątkową ofertę dla mniej doświadczonych kierowców przygotowało MTU. Podczas, gdy standardowo towarzystwa ubezpieczeń przyznają 10% zniżek na ubezpieczenie OC/AC za każdy rok bezszkodowej jazdy, w MTU już po 3 latach bez szkody otrzymasz 60% zniżek, czyli dwukrotnie więcej niż u innych ubezpieczycieli. Co ważne, liczą się lata bezszkodowego ubezpieczenia w jakimkolwiek T.U. Zapraszamy do skorzystania z promocji!


Warta Travel - zwiększona suma ubezpieczenia za tą samą cenę!


Ubezpieczenia podróżne Warta Travel + to znana i lubiana przez wielu podróżujących marka. Ubezpieczenia dostępne są w opcjach: kraje europejskie, lub cały świat. Aktualnie  w Warta Travel trwa promocja - za sumę ubezpieczenia 80.000 PLN klient płaci tyle co dawniej za 40.000 PLN, a suma ubezpieczenia 120.000 PLN, kosztuje tyle co wcześniej polisa na 60.000 PLN. Zapraszamy!


Bony paliwowe za ubezpieczenie OC + AC w AXA!Każdy klient kupujący pakiet ubezpieczeń OC + AC w AXA Direct, dostanie w prezencie bon na paliwo o wartości 50 zł. Bon można zrealizować na każdej stacji Statoil do końca kwietnia 2015 roku. Bony zostaną przesłane klientom pocztą, po zawarciu polisy i opłaceniu składki. Promocja w AXA Direct trwa do końca pażdziernika. Zapraszamy!
Regulamin | Polityka prywatności

Copyright © beskida.pl 2014 - 2018
Created by: Agencja Interaktywna RMBi
Powered by: AstarCMS

604 900 258

biuro@beskida.pl