TANIE UBEZPIECZENIA BIELSKO

604 900 258

biuro@beskida.pl

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjneubezpieczenia komunikacyjne w bielskuUbezpieczenia komunikacyjne to zarówno obowiązkowe OC każdego pojazdu, popularne ubezpieczenia dobrowolne: Autocasco, Assistance, ubezpieczenia NNW.  W ramach ubezpieczeń dobrowolnych towarzystwa ubezpieczeniowe proponują nie tylko wspomniane powyżej produkty standardowe, ale także ubezpieczenia dodatkowe, np: ubezpieczenie szyb, opon, kluczyków, czy ubezpieczenie utraty zniżki. 

Oferta ubezpieczeń komunikacyjnych jest bardzo zróżnicowana, dlatego przed zakupem warto skorzystać z porady agenta. 


Co warto wiedzieć o ubezpieczeniu Autocasco?ubezpieczenie autocasco - opisSzczególnie warto przyjrzeć się Autocasco. Warianty oferowane przez ubezpieczycieli bardzo się różnią standardem, dlatego dobrze znać kilka podstawowych pojęć związanych z Autocasco

Zwykle Autocasco oferowane jest w wariancie "warsztat" lub "kosztorys". "Warsztat" oznacza, że auto naprawiane jest w autoryzowanej stacji obsługi lub stacji partnerskiej, a likwidacja szkody odbywa się bezgotówkowo. Dodatkowo można wybrać czy do naprawy mają zostać użyte części oryginalne czy zamienniki. Wariant "kosztorys" to likwidacja szkody w oparciu o jej wycenę. Poszkodowany otrzymuje odszkodowanie i sam decyduje gdzie i w jaki sposób naprawić pojazd. 

Kolejnymi ważnymi pojęciami związanymi z Autocasco są: "stała suma ubezpieczenia" - stała suma ubezpieczenia oznacza, że suma ubezpieczenia jest utrzymana na stałej wysokości przez cały rok polisowy, mimo realnego spadku wartości auta. "Amortyzacja części" oznacza z kolei, że przy likwidacji szkody przyjmuje się wartość części pomniejszoną o ich zużycie. Czyli na przykład jeśli w wyniku szkody w aucie zniszczeniu uległy części używane wcześniej przez pięć lat, to wartość odszkodowania za te części zostanie zmniejszona o kilkadziesiąt procent.

zasady ubezpieczenia autocascoZłota zasada jeśli chodzi o Autocasco jest taka, że im większą składkę zapłacisz, tym większe otrzymasz odszkodowanie w razie szkody. Wszak opcje pełne, czyli "stała suma ubezpieczenia", "likwidacji szkody w ASO", czy "zniesienie amortyzacji części" są droższe, ale pozwalają uniknąć rozczarowania w razie likwidacji szkody. Agencja ubezpieczeniowa Beskida.pl zwraca szczególną uwagę na dobre poinformowanie klienta. 

W tej chwili posiadamy w ofercie ubezpieczenia komunikacyjne: Warta, Ergo Hestia, Proama, Benefia, Axa Direct, Liberty Ubezpieczenia, Link 4, MTU i Gothaer

Jeśli chcesz zawrzeć polisę komunikacyjną:

1. Kliknij "oblicz składkę"
2. Wypełnij formularz i sprawdź poprawność danych

lub

Skontaktuj się z agentem: biuro@beskida.pl, tel 604 900 258. Zapraszamy!

Regulamin | Polityka prywatności

Copyright © beskida.pl 2014 - 2018
Created by: Agencja Interaktywna RMBi
Powered by: AstarCMS

604 900 258

biuro@beskida.pl