TANIE UBEZPIECZENIA BIELSKO

604 900 258

biuro@beskida.pl

Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenia na życie


ubezpieczenia na życie obejmują uprawianie sportuSą rozmaite ubezpieczenia na życie. Są takie, gdzie świadczenie zostanie wypłacone tylko w przypadku śmierci, ale są też takie, które obejmują również trwały uszczerbek na zdrowiu. Są ubezpieczenia, które gwarantują wypłatę w przypadku śmierci rodzica, teścia, hospitalizacji czy narodzin dziecka, ale są też takie, które pozwalają oprócz ubezpieczenia zgromadzić środki na emeryturę. 

Żeby najlepiej dopasować ubezpieczenie na życie do swoich potrzeb, dobrze skonsultować się z doradcą, który ma szeroką i aktualną wiedzę na ich temat. W tym celu zamów bezpłatne spotkanie w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie lub konsultację telefoniczną z doradcą Beskida.pl. 
Zadzwoń 604 900 258 lub napisz biuro@beskida.pl

Beskida.pl oferuje Państwu szeroki wachlarz ubezpieczeń na życie, z bezpłatnym dojazdem do klienta w Bielsku-Białej i okolicach. Proponowane rozwiązania są indywidualnie dobierane dla każdego klienta w zależności od potrzeb klienta, wieku, sumy i zakresu ubezpieczenia.


Oferta Beskida.pl w zakresie ubezpieczeń na życieProponujemy ubezpieczenia na życie z oferty towarzystw: Polisa-Życie, Benefia, PKO Życie oraz Aviva

ochroną ubezpieczeniową zostaną objęte dzieci
Polisa-Życie to towarzystwo wchodzące w skład grup Vienna Insurance Group, do której w Polsce należą też Compensa, Interrisk, Benefia i Skandia. Grupa VIG ma 190 letnią tradycję na rynku ubezpieczeń, a sama Polisa-Życie, działa na rynku polskim i w polskiej walucie 19 lat. W tym czasie zaufało jej ponad 1,5 miliona osób.

W ramach oferty Polisa-Życie proponujemy państwu produkty:


Polisa-Życie - "Super Grupa" Otwarte ubezpieczenie na życie1. Super Grupa - wariant 1 i 2 - Otwarte ubezpieczenie na życie dla osób pomiędzy 18 a 55 rokiem życia. Składka miesięczna wynosi 44 lub 74 PLN. Unikalne cechy ubezpieczenia supergrupa to:

 • świadczenie z tytułu pobytu w szpitalu już od 4 dni pobytu wliczając dzień przyjęcia i dzień wypisu.
 • niższa niż u konkurencji karencja na świadczenie z tytułu urodzenia dziecka - 9 miesięcy 


Polisa Życie - Otwarte ubezpieczenie na Życie "VIP"
ubezpieczenia na życie dla kadry managerskiej2. VIP 1 i 2  - Ubezpieczenie dedykowane osobom, dla których ważna jest wysoka suma ubezpieczenia, w szczególności przedsiębiorcom, kadrze managerskiej i kluczowym pracowniom firm.

Umowa zawierana jest na okresy 36 miesięczne, żeby przystąpić do ubezpieczenia VIP, trzeba mieć co najmniej 18 lat i nie więcej niż 69. Po ukończeniu 69 lat, osoby ubezpieczone przez co najmniej 5 lat, będą miały możliwość indywidualnej kontynuacji ubezpieczenia.  

W ubezpieczeniu VIP świadczenie w przypadku zgonu naturalnego wynosi od 50.000 do 100.000 PLN, a w przypadku zgonu w wyniku wypadku komunikacyjnego od 150.000 do 200.000 PLN. Składka miesięczna to 60 PLN wariant  pierwszy i 100 PLN wariant drugi.

 Cechy ubezpieczenia Polisa Życie VIP

 • wysokie świadczenie za trwały uszczerbek na zdrowiu w wyniku nieszczęśliwego wypadku - do 750 PLN za 1%
 • wysokie świadczenie za  poważne zachorowanie ubezpieczonego - do 5000 PLN
 • atrakcyjny pakiet assistance w cenie ubezpieczenia
 • brak konieczności badań lekarskich, wystarczy oświadczenie o stanie zdrowia
 • ochrona 24h w kraju i zagranicą 


Ubezpieczenia PKO ŻycieWe współpracy z PKO Życie proponujemy terminowe ubezpieczenie na życie w trzech wariantach. Wysokość miesięcznej składki wynosi od 50 do 65 PLN, suma ubezpieczenia za zgon naturalny od 20 000 do 50 000 PLN, a suma ubezpieczenia za zgon w wyniku wypadku komunikacyjnego w pracy od 70 000 do 200 000 PLN.


Grupowe terminowe ubezpieczenie na życie Benefia-Ochrona


Wyjątkowe ubezpieczenie na życie posiada Benefia. Tutaj przedmiotem ubezpieczenia jest wyłącznie śmierć ubezpieczonego, bez dodatkowych ryzyk, natomiast jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób poszukujących tanich ubezpieczeń z dużą sumą ubezpieczenia w przypadku śmierci, potrzebnych np: przy zawieraniu umowy o kredyt hipoteczny. Polisę można zawrzeć na okres roku, pięciu bądź dziesięciu lat. Ubezpieczenie na Życie Benefia-Ochrona, atrakcyjne stawki ma zwłaszcza dla młodych osób. Przykładowo zwierając ubezpieczenie na 5 lat składka miesięczna wynosi 27,18 PLN dla osoby w wieku 30 lat, a 22,69 PLN dla osoby w wieku 25 lat.

dzieci objęte polisą na życieDo ubezpieczenia mogą przystąpić osoby, które ukończyły 18, a nie ukończyły 64 roku życia. Suma ubezpieczenia może wynieść aż 500.000 PLN, w przypadku śmierci w wyniku wypadku, świadczenie wynosi 150% sumy ubezpieczenia, a gdy śmierć nastąpi w wyniku wypadku komunikacyjnego - świadczenie wyniesie 200% sumy ubezpieczenia, czyli maksymalnie 1.000.000 PLN.Aviva Nowa Perspektywa - ubezpieczenie ochronno-inwestycyjne dla całej rodziny.Aviva Nowa Perspektywa to uniwersalny produkt, który może objąć ubezpieczeniem całą rodzinę. Aviva Nowa Perspektywa to:
 • wsparcie finansowe dla rodziny, gdy Ciebie zabraknie
 • możliwość oszczędzania w ramach polisy
 • możliwość wyboru funduszy, w których gromadzone są Twoje oszczędności
 • możliwość wyboru wariantów dodatkowych z poniższej listy.

ubezpieczenia na życie dla całej rodziny
Jakie warianty dodatkowe mogę wybrać?

Oprócz umowy głównej, która zapewni wypłatę świadczenia, w przypadku Twojej śmierci i jednocześnie pozwoli na gromadzenie kapitału masz do wyboru następujące umowy dodatkowe: • pakiet medyczny "Bądź Zdrów". Szybki dostęp do lekarzy specjalistów, bez skierowania.
 • ubezpieczenie poważnego zachorowania - obejmuje 11 najważniejszych chorób takich jak nowotwór, zawał, udar, niewydolność nerek
 • ubezpieczenie leczenia szpitalnego - wparcie finansowa w razie hospitalizacji z ponad 1800 różnych powodów
 • ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków łącznie z kalectwem
 • ubezpieczenie w razie utraty zdolności do pracy zarobkowej
 • dodatkowe  rachunki dedykowane na długoterminowe inwestycje

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o dostępnych ubezpieczeniach na życie - umów się na bezpłatne spotkanie z agentem. Napisz na biuro@beskida.pl lub zadzwoń na tel 604 900 258.

Regulamin | Polityka prywatności

Copyright © beskida.pl 2014 - 2018
Created by: Agencja Interaktywna RMBi
Powered by: AstarCMS

604 900 258

biuro@beskida.pl